top of page
Spisovatelství

Reference

Vážíme si ohlasu našich klientů. Zde uvádíme některé reference, které jsme od našich klientů za poslední roky dostali. Moc pro nás znamená, že se k nám opakovaně firmy i školy vracejí a obracejí se na nás se svými požadavky. Posunuje nás to dále, dodává energii a umožňuje nám to neustále se zlepšovat a vyvíjet nové služby.

Mgr. Blanka Sochová

​ZŠ a MŠ Bohumín - Skřečoň

S agenturou Oukydouky pořádáme adaptační kurz pro naše šesťáky již řadu let. Program je vždy perfektně připravený, instruktoři bezva. Jsou schopni flexibilně upravit program na místě ke spokojenost všech. Takže děkujeme za vstřícnost a spolupráci a těšíme se zase příští rok na viděnou!!!

Ing. Petra Schwarzová

Gymnázium Frýdlant n.O.

Studenti i vedení školy bylo velmi spokojeno s realizací adaptačního pobytu pro první ročníky, jež bylo na profesionální úrovni. S Agenturou OUKYDOUKY spolupracujeme již třetím rokem a předpokládáme i spolupráci v následujících letech. V letošním školním roce se pobytu účastnila i thajská studentka, byli jsme velmi potěšeni vstřícností a schopnostmi lektorů komunikovat  se zahraničními studenty.

Ing. Saskia Hyklová

presonální ředitelka, BORS Břeclav a.s.

Lektoři OUKYDOUKY přistupovali k programu zodpovědně a my si užili spoustu nevšedních zážitků a měli možnost poznat kolegy i z jiné stránky. Musíme pochválit OUKYDOUKY, protože dokázala nadchnout a namotivovat k nevšedním výkonům i zarputilé odpůrce pohybu. Tímto bych jim chtěla vřele poděkovat.

Mgr. Vít Březina

ředitel, Horský hotel Sepetná

Díky spolupráci s Agenturou OUKYDOUKY jsme uskutečnili festival na podporu cestovního ruchu Beskyd. Velmi oceňujeme jejich profesionalitu, nadšení a kreativní přístup, který byl znatelný během každého dne festivalu.

PhDr. Petra Bačová

SPŠ stavební, Lipník nad Bečvou

Za posledních 10 let jsme vyzkoušeli spolupráci při organizaci adaptačních kurzů pro naše prváky s několika agenturami, ale už několik posledních let zůstáváme věrni právě vám. Oceňuji, že jste se nám vždy snažili vyjít při jednání vstříc, program je vždy zajištěn profesionálně a naplňuje účel kurzu. Díky bohaté a různorodé náplni se dovedete vypořádat i s nepřízní počasí a jak žáci, tak třídní učitelé se vždy vracejí spokojeni. Věřím, že i další ročníky budou probíhat k oboustranné spokojenosti jako doposud.

Mgr. Veronika Smítalová

​ZŠ Bohumín - Skřečoň

Dvěma slovy naprostá spokojenost! Organizace, program, instruktoři, vše na 1! Děti byly nadšené a vraceli se domů s novými zkušenostmi, zážitky a hlavně jako jedna velká parta! Moc vám ještě jednou děkujeme a těšíme se zase někdy na příště:-)

MgA. Antonín Válek

manažer realizace, Palatiunum Campus s.r.o.

Pod jejich taktovkou jsme realizovali již několikátou firemní akci pro našeho klienta a servis byl vždy 100%. Víme, že se na ně můžeme plně spolehnout a spokojenost našich klientů je toho důkazem.

Mgr. Monika Štěpánková

referent, kancelář primátora, Magistrát města Opavy

Na spolupráci s agenturou OUKYDOUKY jsem se vždy těšila. Zárukou dobré spolupráce byla vždy velmi dobře a profesionálně odvedená práce s bonusem navíc. Tím byli lidé, se kterými jsem spolupracovala, a které jejich činnost pozitivně nabíjí, což předávají dál. Agentura má v nabídce mnoho zajímavých aktivit, které jsme již několikrát využili na našich akcích. Vždy přitáhly mnoho zájemců, zvláště z řad dětí.

Mezi naše klienty patří

Paragan_logo-new.png
smidl-300x300_X.png
1200px-Decathlon_Logo.png
generali-ceska-pojistovna-logo-vector_X_
slide-gates_X.png
Elmontia_X.png
orbis_n_X.png
BORS.png
png-transparent-fcc-X_edited.png
Intersport_logo.svg.png
bottom of page