top of page
hornatá krajina

O nás

Agentura OUKYDOUKY vznikla v roce 2012 jako eventová společnost, která připravuje akce na základě zákazníkových požadavků na mírů. Zakládáme si na dlouholeté spolupráci s klienty, tak jako s interními lidmi, s kterými spolupracujeme. Idea naší společnosti je přinášet klientům kvalitní a bezpečnou službu. Jako fullservisová agentura nabízíme pokrytí všech tradičních i moderních forem zážitkových akcí a vzdělávání pro firmy, školy i veřejnost.

Na základě bohatých zkušeností připravujeme a realizujeme pro své klienty akce na klíč s důrazem na kvalitní provedení, osobní a profesionální přístup.  Důležitá je pro nás efektivita a přínos pro klienta. Jednotlivé formy a lokace jsou vybírány s ohledem na potřeby a přání klienta.

  • Dokážeme připravit akci na míru podle Vašich potřeb

  • Rozvíjíme volnočasové a pohybové aktivity

  • Zlepšujeme atmosféru a bavíme 

  • Dokážeme nabídnout již hotové kurzy či tematické programové balíčky

Bc. Jakub Kokeš - jednatel

Vystudoval obor Rekreologie na FTK Univerzity Palackého v Olomouci, obor pedagog volného času. Rok strávil na studijně-pracovní stáži v Holandsku, kde studoval sportovní management a etiku na Windesheim University. Od roku 2010 působil jako instruktor, lektor a projektový manažer v mnoha organizacích (GM5, Centrum Baldovec, Outward Bound CZ a SK, AISIS, SVČ Alcedo, Orbis Institute, o.s. Na pohodu…). V roce 2012 založil zážitkovou agenturu OUKYDOUKY, v které působí do dnešních dnů jako jednatel, lektor a programový manažer. V roce 2013 se stal certifikovaným terapeutem Biofeedback, dále se vzdělává v oblasti masáží a tejpování.

Mgr. Dita Štichauerová

Vystudovala obor učitelství pro 1. st. ZŠ na pedagogické fakultě UHK. V současnosti dokončuje studium na Lékařské fakultě OSU v oboru Nutriční terapie a dále bude pokračovat studiem čínské medicíny v Brně. Od roku 2017 je lektorkou preventivních programů ZDRAVÁ 5 pro žáky MŠ a ZŠ na území Beskyd. Jakožto koordinátor projektu MAP se od roku 2022 podílí na strategickém plánování v oblasti vzdělávání dětí do 15 let v rámci Frýdlantu nad Ostravicí a přilehlých oblastí. Pro agenturu OUKYDOUKY pracuje od roku 2016 a to jako lektor, programový manažer a vedoucí praxí.

Ing. Martin Látal

Mgr. Jan Matucha

Kuba_1_edited.jpg
Dita Šťichauerová
bottom of page